O nás

Firma I+R Ivana Růžičková byla založena dne 1.4.1994 za účelem prodeje vah a příslušenství k vahám určeným panem Jaroslavem Růžičkou, který se zabývá soukromě opravami a montážemi vah již od roku 1989. Proto máte jistotu, že o vaši váhu bude postaráno nejen během záruční doby, ale i po jejím uplynutí.

V roce 2013 byl na přání dlouholetých zákazníků založen internetový obchod, na jehož stránkách se právě nacházíte. Můžete si zde objednat váhy různých kategorií (např. obchodní váhy, restaurační váhy, průmyslové váhy a zdravotnické váhy), které budou plně uspokojovat vaše požadavky. Nabízíme mnoho modelů skladem. Na spokojenosti našich zákazníků nám velice záleží a nabízíme tudíž i další služby související s prodejem – například zdarma odvoz vámi objednané váhy na vaší provozovnu na území města Prahy naším technikem, včetně zaškolení obsluhy. Jestliže si nejste jisti, jaká váha by mohla vyhovovat vašim požadavkům, neváhejte nás písemně nebo telefonicky kontaktovat a rádi vám poradíme.

 

V našem obchodě naleznete váhy od vyhlášených výrobců:

 

Specializujeme se na:

 

Dále poskytujeme:

 

Kde působíme?

  • Prodej vah celá ČR
  • Servis a úřední ověřování vah ve městech: Praha, Kladno, Benešov, Votice, Příbram, Beroun, Kralupy nad Vltavou. Po dohodě i jiná místa v ČR.